Podpořte naši práci

Podporovat nás můžete třemi následujícími způsoby: síť vtahů, finanční, praktická.
Čtěte dáleKontaktujte nás

Síť vztahů

Rádi se setkáváme s dalšími osobami bojujícími proti obchodování s lidmi, s těmi, kteří nám mohou pomoci najít investory nebo možnosti financování a/nebo jsou ochotni se modlit za naše poslání. Kontaktujte nás prosím prostřednictvím této webové stránky.

Finanční pomoc

Chceme pracovat na částečný úvazek, abychom pokryli alespoň část svých každodenních výdajů. Zbytek svého času hodláme trávit integrací a nastavením našeho projektu. V této oblasti jsme závislí na darech. Pokud se rozhodnete pomoci nám svými finančními dary, napište nám prosím, jakým způsobem si přejete, abychom naložili s vašimi penězi: „OBECNÉ PROSTŘEDKY“, „BYDLENÍ“, „STAVEBNÍ FOND“ nebo „PROJEKTY ZAMĚSTNANOSTI“. V Nizozemsku i v ČR jsou dary odečitatelnou položkou na daních.

Praktická pomoc

Z důvodu rekonstrukce naší nemovitosti bychom se rádi dostali do kontaktu se společnostmi i jednotlivci, jejichž odborné znalosti bychom mohli využít k uskutečnění svých plánů. Kromě stavebního materiálu hledáme také zručné řemeslníky, kteří zvládnou provést jednotlivé části rekonstrukce. Kromě toho potřebujeme kvalitní kojenecké a dětské oblečení včetně kočárků, abychom udrželi náš zaměstnanecký projekt dobře zásobený. Tento obchod s dětským oblečením jsme otevřeli v létě 2020. Součástí prodejny je také kavárna a malé vnitřní hřiště. Pro pokrytí našich nejnovějších požadavků nás prosím kontaktujte prostřednictvím této webové stránky.

Kontaktujte nás Darovat