Pracovní nabídky

Prohlédněte si naše pracovní nabídky a ozvěte se nebo ji nabídněte rodině a přátelům.
Čtěte dáleKontaktujte nás

Sociální pracovník

Nadační fond Vita Nova hledá sociální pracovnici (ženu), která mluví plynně česky a její znalost angličtiny je alespoň na úrovni B1. Jedná se o pozici na plný úvazek, nicméně v tuto chvíli nejsme schopní vás odpovídajícím způsobem zaplatit. To znamená, že si musíte zajistit vlastní finanční podporu. Kliknutím sem získáte podrobný popis práce.

Matka / rodiče útulku

Nadační fond Vita Nova hledá ženu nebo manželský pár připravené sloužit jako matka nebo rodiče útulku. Vyžadujeme znalost angličtiny na úrovni B1. Znalost českého jazyka není nutností, ale velkou výhodou. V současné době jsme schopni nabídnout pouze dobrovolnickou pozici. Kliknutím sem se vám zobrazí podrobný popis práce.

Psycholog

Nadační fond Vita Nova hledá psychologa, který je ochoten se každý týden věnovat postiženým ženám. Vyžadujeme znalost angličtiny na úrovni C1. Znalost českého jazyka není nutností, ale velkou výhodou, protože tím ženám zajistíme větší svobodu a bezpečí, pokud nebudou muset mluvit přes tlumočníka. V současné době můžeme nabídnout pouze dobrovolnickou pozici. Kliknutím sem se vám zobrazí podrobný popis práce.