Co může dělat moje církev?

Nadační fond Vita Nova si váží silného propojení a vztahů. Proto bychom se rádi spojili s různými církvemi a sbory, které by chtěly podpořit naši službu proti nelegálnímu obchodování s lidmi.
Více informacíKontaktujte nás

Prezentace

Moc rádi bychom vašemu sboru nebo společenství předali informace o naší práci v České republice. Nabízíme vám možnost prezentace naší služby, při níž obvykle pouštíme jeden dokumentární film a předáváme lidem základní informace o své práci. Samozřejmě jsme otevření na možnost diskuze o obsahu a způsobu předání dle vašich potřeb. Kromě toho jsme ochotni přispět kázaným slovem a/nebo krátkou prezentací. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na adrese bestuur@vitanova.cz.

Dobrovolníci

Do budoucna budeme potřebovat řadu dobrovolníků ochotných pomoci s rekonstrukcí různých budov. Půjde například o tesaře, obkladače, elektrikáře a malíře. Pro více informací nás kontaktujte na info@vitanova.cz.

Podpora

Církevní sbory mají občas zájem přispět na naši službu formou finanční sbírky. Pro více informací o našich finančních potřebách nás kontaktujte na adrese bestuur@vitanova.cz.

Kontaktujte nás Darovat