Co může dělat moje církev?

Vita Nova si váží silných pout vztahů a propojení. Proto bychom se rádi spojili s různými církvemi a sbory, které by se chtěly zapojit a podpořit naši činnost odporující nelegálnímu obchodování s lidmi.

Více informacíKontaktujte nás

Prezentace

Velmi rádi se ve vašem sboru podělíme informacemi o svém projektu a práci v České republice i Nizozemsku. Nabízíme vám možnost prezentace naší služby, při níž obvykle pouštíme jeden dokumentární film a předáváme lidem základní informace o své práci. Samozřejmě jsme otevření na možnost diskuze o obsahu a způsobu prezentace dle vašich potřeb. Kromě toho jsme ochotni přispět kázaným slovem a/nebo krátkou prezentací. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na adrese bestuur@vitanova.cz.

Dobrovolníci

Do budoucna budeme potřebovat několik dobrovolníků ochotných pomoci s rekonstrukcí našich budov. Pro více informací nás kontaktujte na info@vitanova.cz.

Podpora

Církevní sbory mají občas zájem přispět na naši službu finanční sbírkou. Pro více informací o našich finančních potřebách nás kontaktujte na adrese bestuur@vitanova.cz.

Kontaktujte nás Darovat