Podnikatelé podporují podnikatele

Hledáme podnikatele, kteří by rádi podpořili naše projekty zaměstnanosti.

Více informacíKontaktujte nás

Jazyková škola a taneční studio

Naším záměrem je rozšířit jazykovou školu i taneční studio, nicméně nám chybí počáteční finanční podpora. Jazyková škola a taneční studio jsou důležitými složkami integrace a mají za cíl poskytovat zaměstnání pro náš tým.

Nocleh se snídaní

Do tří let bychom chtěli zřídit možnost ubytování v soukromí (Bed & Breakfast). Nadace Vita Nova se nachází v malebné oblasti České republiky a zřízení této služby poskytne ženám, o něž budeme pečovat, další případnou možnost zaměstnání. I k tomu je nutná určitá finanční podpora potřebná na obnovu budovy a nákup obstojného nábytku.

Koupě a rekonstrukce budov

Hledáme investory, kteří nám pomohou koupit námi vybrané budovy.

Budova č. 1
Máme možnost odkoupit dům, který si v současné době pronajímáme, přibližně za 120 000 eur. Tento prostorný dům lze částečně využít jako obytný prostor pro náš tým a/nebo první klientky, kterým poskytneme azyl. Dům bychom rádi do budoucna využili také jako ubytovací apartmán Bed & Breakfast (nocleh se snídaní). Kromě toho je možné tuto budovu využít pro ženy, jež vstoupí do tzv. přechodného bydlení, což je druhá fáze našeho programu obnovy.
Budova č. 2
V bezprostřední blízkosti prvního domu je možnost zakoupení velké budovy za cenu zhruba 125 000 eur, kterou můžeme přestavět tak, aby poskytla azyl a přístřeší nejméně 8 ženám. Budova má dostatek prostoru pro kancelář, poradnu, učebnu, dále byt pro rodiče, dva pokoje pro hosty, společný obývací pokoj a velkou místnost využitelnou pro taneční kurzy. Náklady na rekonstrukci je třeba projednat se stavebním inženýrem (stavitelem), ale předpokládaná cena je minimálně 750 000 eur.

Kontaktujte nás Darovat